top of page

SUNDUĞUMUZ HIZMETLER

Hizmet Vermeye Hazırız

REÇETE HIZMETLERI

medikaltaxi.com olarak tıbbi ekipmanlarımızın her biri için gerekli materyal ve iş gücü tarafımızdan sağlanmaktadır. Reçete Hizmetleri hizmetlerimizle acil müdahale gerektiren her duruma hızlıca yanıt verebiliyoruz. Çalışmalarımızı her zaman profesyonellik çerçevesinde yürütüyor ve alışverişinizden ve sağladığımız hizmetten duyacağınız memnuniyeti asla riske atmıyoruz. Bizimle hemen iletişime geçin ve Reçete Hizmetleri hizmetlerimizin size sunacağı faydaları beraber konuşalım.

TEKERLEKLI SANDALYE VE BASTON KIRALAMA

Tekerlekli Sandalye ve Baston Kiralama hizmetlerimiz, müşterilerimizin tıbbi malzeme ihtiyaçlarının vaktinde karşılanacağına dair şüpheye yer bırakmıyor. medikaltaxi.com olarak ilk düşüncemiz her zaman sizi memnun kılmaktan yana; tıbbi ürün ihtiyacınız ne olursa olsun size özel hazırlanmış bir hizmet alacağınızdan emin olun. Size nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek için bizimle hemen temasa geçebilirsiniz.

GRIP AŞISI VE BAĞIŞIKLAMA

medikaltaxi.com, Levent, İstanbul bölgesinin her yanındaki müşterilerine profesyonel ve güvenilir Grip Aşısı ve Bağışıklama hizmeti ulaştırıyor. medikaltaxi.com olarak tıbbi ekipman hizmetlerimizi tamamen sizin ihtiyaçlarınızı gözeterek hazırlıyor ve size özel uygulamalarla sunuyoruz. Talebinizin boyutu ne olursa olsun size gereken desteği sağlamaya hazırız ve bir işe ondan gurur duyuncaya dek işe imza atmamakta kararlıyız. Bizi dilediğiniz an arayarak hizmetlerimizin size sağlayacağı faydaları öğrenebilirsiniz.

bottom of page